Балканленд

Секси Северина покажа завидни вештини

Хрватската пејачка Северина Којиќ се пофали со фотографија и покажа колку е вешта и способна. Носеше спортска гардероба, односно хеланки и топ, што ја истакна нејзината фигура.

„Лебди како пеперутка, убоди како пчела“, напиша Северина, цитирајќи го Мухамед Али. За својата објава за помалку од 24 часа доби скоро 45.000 лајкови, но и бројни комплименти.

“Бев изненаден“, „Ти си посебна“, „Браво, убавица“, ова се само некои од коментарите на обожавателите на Северина, кои на Инстаграм веќе бројат повеќе од 1,3 милиони.

Подготви: Редакција Музика24

Музика24 – содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Можеби ќе ве интересира: