Балканленд

Интересно: Севе сака се, но добива само леб

Северина Вучковиќ дури пред неколку месеци почна да ги користи социјалните мрежи, а оттогаш на нејзините профили можеме сешто да видиме, пишува српски Pulsonline. Овојпат решила да сподели со обожавателите една интересна ситуација која и се случила кога отишла во продавница:

“Влегов во продавницата. Насмеаниот продавач ме прашува: Што сака дамата? Одговарам: Дамата сака мартини, добар маж, редовен секс, но дојдов по леб!”, напишала Северина на социјалните мрежи.

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: