Балканленд

Фото: Северина објави фотографија за мирен и убав ден (+18)

Хрватската поп-ѕвезда Северина не може да го исконтролира својот порив, секојдневно да објавува заводливи фотографии на социјалните мрежи, а доказ за тоа се нејзините сексапилни изданија кои предизвикуваат воздишки кај нејзините машки обожаватели. Како што поминува времето 42-годишната пејачка изгледа се подобро, па реши да објави фотграфија за која како што вели таа самата “не е за помлади од 18 години”.

На фотографијата разголената пејачка снимила селфи поза пред огледало облечена само во долна облека, и ги покажала своите стомачни мускули и затегнатиот задник.

Severina

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: