Балканленд

Северина откри со кого ја дочека новата 2021 година (Фото)

Атрактивната Северина новогодишната вечер ја минала во својот стан во Загреб во друштво на мама Ана и најблиските личности. На социјалните мрежи Северина објави интересна фотографија на која таа и нејзината мајка се облечени во идентични кошули што со воодушевување било прифатено од нејзините фанови.

„Тито и јас“, Среќен роденден мамо и на сите некоја ни е среќна старонормална Нова…, напишала Севе под фотките. Секако заедно со нив на Нова година е и синот на Северина, Александар.

Можеби ќе ве интересира: