Балканленд

Северина по грешка без потпетица на фотка, фановите и коментираат дека ја изгубила на фотошоп (Фото)

На една од последните фотографии кои пејачката Северина ги објави на својот Инстаграм дефинитивно нешто и недостасува. Имено, таа е во тесен секси фустан со златни потпетици, но изгледа заради пропуст при фотошопирање едната потпетица недостасува, па фановите кои го приметија тоа почнаа да и коментираат:

“Сликата е убава, само една штикла некако се загубила или ние не ја гледаме”, „Севе моја ти се скинала штиклата“, напишале дел од фановите.

 

Можеби ќе ве интересира: