Балканленд

Северина со изненадување му го честиташе роденденот на саканиот Игор

За тоа дека Северина е навистина заљубена не треба да се соменваме, таа тоа многу добро знае да го покаже на својот сакан Игор. Неодамна нејзиниот помлад дечко го прославуваше својот 28-ми роденден, а Севе не би била таа ако не му приреди одлично изненадување на својот сакан.

Severina_cestitkaИмено, таа на Инстаграм објави фото монтажа со стих од својата песна “Верувам во тебе – Среќен роденден, љубов моја!”. Освен ова, таа својата љубов на момчето кое очигледно премногу го сака ја покажа и јавно на улиците во Белград, каде постави голем постер пред куќата на Игор на кој стоеше роденденската честитка и љубовна порака, на што младиот Игор емотивно изреагирал.

Подготви: Синиша Новевски

Можеби ќе ве интересира: