Балканленд

СКАНДАЛ: Маја Николиќ на приватна прослава ја погодила со чаша Сара Трајановиќ

Мајсторот за предизвикување на скандали Маја Николиќ повторно се најде на мета на медиумите кога на приватна прослава предизвика караница со манекенката и бившата учесничка од шоуто „Фарма“ Сара Трајановиќ.

Како што дознаваме целта било бившиот љубовник на Маја Николиќ а сегашен дечко на манекенката Сара Трајановиќ која била изненадена како изреагирала Маја кога ги видела заедно но тоа не било се.

Откако испила неколку чаши по ред вино без никаков срам им го одзела микрофонот на еден од членовите на бендот кој бил задолжен за забавата и нервозно извикала да се „губат“ бидејќи местото не им е таму со што била доволна причина да се пресметаат физички но за среќа никој од присутните не бил повреден.

Како и да е заклучок од сето ова може да се извлече дека потенкиот крај секогаш го има оној кој е мета, а во случајот е Милан т.е. момчето на Сара Трајановиќ.

 

Можеби ќе ве интересира: