Балканленд

“Случајно” е најгледаниот спот на Саша Ковачевиќ (Видео)

Познатиот заводник и шармер на својот фејсбук профил јавно се заблагодари за големата посетеност на хит синглот “Случајно” која верувале или не има преку 30 милиони прегледи.

“Ви благодарам од се срце”, гласеше пораката на Саша Ковачевиќ кој паралелно го снима најновиот видео спот на Тајланд со атрактивни девојки кој му се главен адут во секој спот.

А до тогаш да се потсетиме летната композиција која е неизбежна на секој негов настап каде и да е.

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: