Балканленд

Српскиот пејач Филип Митровиќ направи селфи, па се покаја (Фото)

Познатиот српски пејач Филип Митровиќ кој деновиве е на одмор со својата девојка, на своите профили на социјалните мрежи објави фотографија, за која што веруваме дека потоа се покајал. На селфито кое што Филип го постирал, а станува збор за утринско будење, се гледа како неговата девојка е со полу откриена града, а меѓудругото, доколку добро забележите и тој има утринско будење 🙂  Инаку Филип моментално е актуелен со новата песна “Лудо срце” и видео спот за истата. Во продолжение, погледнете ја фотографијата – селфито.

Filip Mitrovic_selfiПодготви: Елена Крагуевска

Можеби ќе ве интересира: