Балканленд

Погледнете: Што направи познат српски водител поради малолетничка

Познатиот српски водител Иван Ивановиќ настрада од рацете на малолетно девојче. Имено, неговата ќерка Сташа се потрудила нејзиниот татко да изгледа како Мики Маус, но како Мики Маус кој излегол од некој хорор филм. Можеби поводот за ваквата шминка бил некој маскенбал, или едноставно на миленичката на тато се и е дозволено.

Ivan Ivanovic_mikimausПодготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: