Балканленд

Тешки маки: Деколтето на Лепа Брена ги збуни „Ѕвездите на Гранд“

Згодната пејачка ги воодушеви присутните. Пејачката Лепа Брена е една од најубавите жени на српската естрада. Нејзината витка става и долги нозе се во прв план уште од првиот ден на нејзината кариера. Брена моментално е дел од стручното жири на “Ѕвездите на Гранд” заедно со Саша Поповиќ и Жика Јакшиќ.

Во една од последните емисии пејачката и ко-сопственичка на Гранд продукција облече провокативен фустан со длабоко деколте и измами воздишки од присутните. Пред некое време и Цеца ги зашемети натпреварувачите, но во “Ѕвездите на Пинк” со деколтето.

Извор: Вистина.мк

Можеби ќе ве интересира: