Балканленд

Погледнете: Зошто Сека Алексиќ има совршена фигура? (Видео)

Пејачката откако се породила целосно се посвети на својот син Јаков, но и на затегнување на своето тело. Сите забележија дека Алексиќ изгледа како никогаш подобро, а сега објави видео на кое покажува како дошла до совршената линија. Покрај тоа што вежба во теретана, таа оди и на масажи на кои ја затегнува кожата и, и го отстранува целолитот.

Таа на својот Инстаграм покажала дека покрај тоа што вежба, има и здрави оброци, што може да се види и на видеото. Оваа рутина на Сека сигурно секоја жена ќе се обиде да ја следи.

https://www.instagram.com/p/Bg0alhGFiCE/?taken-by=seka_aleksic

Подготви: Виолета Трајковска

Можеби ќе ве интересира: