Северина топлес на Малдиви

Северина постојано објавува приватни фотографии на својот Инстаграм профил. Овој пат таа сподели серија фотографии направени на Малдивите.

„Погледот“, напиша таа под фотографиите на кои позира во бел костим за капење. На едната од нив е  топлес.

„Со кого беше на Малдивите? И јас сакам кај тебе“, ја праша еден од фановите.  „Ако изгледам вака на 50 години, ќе се убијам од убавина …“, велат некои обожаватели.

Повеќе на Музика24...

Остави коментар

Вашата маил адреса нема да биде објавена.

www.revanger.com www.erguvanhaber.com www.erzurumozelders.com www.tekirdagtabldot.com www.gebzesaadet.com www.balikesiryenihaber.com www.ucanbalonmugla.com www.aymaras.com www.buyukorduhaber.com www.ambushm.com www.trabzonpostasi.com www.yalovaradyotv.com www.internetedirne.com www.duzcepark.com www.butuncanakkale.com www.ssgolfhotel.com www.ispartaradyonet.com www.tokathaberi.com www.tokathabersitesi.com www.escortlarrize.net www.sivashbr.net www.sivashaberci.com www.manisaotolastik.com www.yeniyasamgorukle.com www.alanyamado.com www.manavgatx.com