Бебе ја “нападна” Јелена Розга (Фото)

Хрватската пејачка Јелена Розга често се фотографира со фановите, но ваква сцена се уште не доживеала. На една промоција, пејачката се намести за фотографија со едно малечко детенце, а тогаш тоа направи нешто што ја шокираше и ја изнасмеа Розга.

Детенцето ја фати за градите кои ѕиркаа од длабокото деколте, а судејќи според нејзиниот израз на лицето, овој потег навистина ја изненади. Розга фотографијата ја сподели на својот Инстаграм, а не се сомневаме дека многумина обожаватели од посилниот пол би сакале да се менуваат со овој мал господин.

Повеќе на Музика24...

Остави коментар

Вашата маил адреса нема да биде објавена.