Наташа Беквалац ги изнанадува своите фанови на социјалните мрежи (Фото)

Новосадската поп пејачка Наташа Беквалац за неколку месеци ќе стане мајка по втор пат. Таа е во четвртиот месец од бременоста, а своите обожаватели секојдневно ги изненадува со фотографии од разни снимања. Таа се уште работи со полна пареа, а на своите обожаватели на Инстаграм им откри дека подготвува нешто ново. Наташа предизвика големо внимание со најновата фотографија каде почнува да и се гледа трудничкото стомаче. Подготви: Влад Петров
Повеќе на Музика24...