Беквaлац се надеваше дека никој нема да ја види, па ја спушти раката “таму долу” во сред трговски центар

Тимот на „Папарацо лов“ два дена беше зад петиците на поп-ѕвездата Наташа Беквалац – за време на првиот, тие успеаја да ги снимат вообичаените активности и моменти на пејачката додека таа оди на однапред закажани снимања со својата сестра Тања. Сепак, следниот ден беше многу поплоден.

Пејачката ја пронашле папараците во Нов Белград, каде го посетила салонот за убавина на нејзината сестра Драгана Беквалац, по што заминала со својата најмлада ќерка Катја и дадилката во трговскиот центар во Белград на вода. Пејачката погледна низ излозите, но и љубезно се сретна со верните фанови кои од неа побараа селфи штом ја сретнаа. Потоа, таа заедно со својата ќерка отиде во продавница за детска опрема и играчки, каде доживеа малку непријатност.

Во еден момент, пејачката очигледно почувствувала некаква непријатност во стомакот, па ја ставила раката во панталоните среде продавница и брзо решила проблем познат само на неа. Очигледно дека не можела да чека, па морала веднаш да интервенира.

Повеќе на Музика24...

www.revanger.com www.erguvanhaber.com www.erzurumozelders.com www.tekirdagtabldot.com www.gebzesaadet.com www.balikesiryenihaber.com www.ucanbalonmugla.com www.aymaras.com www.buyukorduhaber.com www.ambushm.com www.trabzonpostasi.com www.yalovaradyotv.com www.internetedirne.com www.duzcepark.com www.butuncanakkale.com www.ssgolfhotel.com www.ispartaradyonet.com www.tokathaberi.com www.tokathabersitesi.com www.escortlarrize.net www.sivashbr.net www.sivashaberci.com www.manisaotolastik.com www.yeniyasamgorukle.com www.alanyamado.com www.manavgatx.com