Цеца во својот дом си изградила Спа-центар (Фото)

Балканската музичка ѕвезда Цеца Ражнатовиќ го реновирала својот дом во елитната населба Дедиње во Белград. Покрај сауна, простории за масажа и вежбање, Цеца одлучила да изгради и базен .Односно во рамките на нејзината вила сега е изграден вистински спа центар.

Нејзиниот син Вељко на социјалните мрежи се пофали со фотки од домашниот спа центар. Младиот боксер покажа и какви плочки избрале за дното на базенот.

Повеќе на Музика24...