Дали холахопките на Александра Пријовиќ се поскапи од автомобил?!

Популарната фолкерка Александра Пријовиќ се облече комплетно во црно, а особено внимание привлече нејзините холахопки. Пејачката позираше во црн фустан, облече салонки кои ги поврза со необични холахопки за кои се зборуваше на социјалните мрежи. Веднаш следеа коментари за атрактивниот стил.

„Холахопките се врвни“, „Убава си во црно“, „Дама“, „Овие чорапи се поскапи од мојот автомобил“, „Сензуално“, се само дел од пофалбите што Пријовиќ ги доби на сметка на предизвикувачката комбинација.

Сепак, иако многумина сметаа дека холахопките на Пријовиќ чинат многу, може да се најдат по цена од 20 евра.

Повеќе на Музика24...

www.revanger.com www.erguvanhaber.com www.erzurumozelders.com www.tekirdagtabldot.com www.gebzesaadet.com www.balikesiryenihaber.com www.ucanbalonmugla.com www.aymaras.com www.buyukorduhaber.com www.ambushm.com www.trabzonpostasi.com www.yalovaradyotv.com www.internetedirne.com www.duzcepark.com www.butuncanakkale.com www.ssgolfhotel.com www.ispartaradyonet.com www.tokathaberi.com www.tokathabersitesi.com www.escortlarrize.net www.sivashbr.net www.sivashaberci.com www.manisaotolastik.com www.yeniyasamgorukle.com www.alanyamado.com www.manavgatx.com