Јелена Карлеуша се пофали со вилата каде живее и се одмора (Фото)

По се изгледа дека се популарната и позната балканска дива Јелена карлеуша од ден во ден на своја сметка прави се поголеми и поголеми драми. Таа како што пишуваат српските медиуми по се изгледа успеа да го спаси бракот со нејзиниот сопруг Душко Тошиќ. Најново од неа е тоа што на нејзиниот Инстаграм профил со задоволство се пофали и објави фотографија од нејзиниот нов дом каде што живеат.

Како што и самите гледате, станува збор за луксузна вила во елитниот резиденцијален дел на Белград. Куќата има базен, сауна, вежбалница, а чини само 2.5 милиони евра. Неодамна во разговор со колега од Прва Српска Телевизија, тој за музичкиот портал Музика24 само изјави дека нема ништо од разводот на Карлеуша и дека сето тоа е обична фама, драма и ништо повеќе.

Повеќе на Музика24...