Карлеуша ја полеа Вики Миљковиќ со вода, „летаа“ навреди меѓу пејачките

Еден од кандидатите во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“ направи вистински хаос меѓу членовите на жирито. Јелена Карлеуша жестоко го бранеше и го поддржуваше 17-годишниот Иван, додека Вики Миљковиќ постојано и зборуваше паралелно со неа и ја попречуваше. Вики почна да вика посилно и да објаснува, зошто според неа, момчето лошо пее, па ја Карлеуша и дојде преку глава ваквото однесување.

“Ќути веќе, кокошко аман. Да му еб*м мајката, замолчи веќе”, полуде Карлеуша и фрли шише вода кон Вики. Но, фолкерката и по ова не запре, па Јелена мораше да истури вода врз неа. За жал видеото не може да го погледнете бидејќи е одстрането од YouTube поради кршење на авторски права.

Повеќе на Музика24...

www.revanger.com www.erguvanhaber.com www.erzurumozelders.com www.tekirdagtabldot.com www.gebzesaadet.com www.balikesiryenihaber.com www.ucanbalonmugla.com www.aymaras.com www.buyukorduhaber.com www.ambushm.com www.trabzonpostasi.com www.yalovaradyotv.com www.internetedirne.com www.duzcepark.com www.butuncanakkale.com www.ssgolfhotel.com www.ispartaradyonet.com www.tokathaberi.com www.tokathabersitesi.com www.escortlarrize.net www.sivashbr.net www.sivashaberci.com www.manisaotolastik.com www.yeniyasamgorukle.com www.alanyamado.com www.manavgatx.com