Карлеуша во фустан без ништо под него?

Јелена во нежна сина комбинација, но со провокативност ги остави сите со подзината уста. Поп ѕвездата Јелена Карлеуша блесна во нежно сина комбинација на третиот ден од снимањето на петтиот круг на музичкото натпреварување „Sвездите на Гранд“.

Пејачката носеше сако во нежно сина боја, а со целиот стајлинг дури и го спои лакот на нејзините нозе. Таа ја истакна својата витка фигура, но и волшебните облини по кои многу воздивнуваат.

Бидејќи фустанот е претесен, се чини дека под него се гледа и долна облека, што не е случај со Карлеуша, сите се прашуваат дали пејачката има нешто под креацијата. Нејзината колешка Марија Шерифовиќ не се двоумеше да ја праша тоа, но Јелена и одговори во свој стил.

Подготви: Редакција Музика24

Повеќе на Музика24...

Остави коментар

Вашата маил адреса нема да биде објавена.

www.revanger.com www.erguvanhaber.com www.erzurumozelders.com www.tekirdagtabldot.com www.gebzesaadet.com www.balikesiryenihaber.com www.ucanbalonmugla.com www.aymaras.com www.buyukorduhaber.com www.ambushm.com www.trabzonpostasi.com www.yalovaradyotv.com www.internetedirne.com www.duzcepark.com www.butuncanakkale.com www.ssgolfhotel.com www.ispartaradyonet.com www.tokathaberi.com www.tokathabersitesi.com www.escortlarrize.net www.sivashbr.net www.sivashaberci.com www.manisaotolastik.com www.yeniyasamgorukle.com www.alanyamado.com www.manavgatx.com