Марија Шерифовиќ се стопи (Фото)

Марија Шерифовиќ веќе некое време е на диета препишана од нутриционист. Дека беше прилично дисциплинирана и дека од диетата има резултат, покажува фотографијата која Марија неодамна ја објави на својот Инстаграм. Таа во едно од новите изданија на “Ѕвездите на Гранд” откри дека ослабела 10 килограми, но веруваме дека сега тој број е променет.

Подготви: Марија Поповска

Фото: Фејсбук/Инстаграм/Марија Шерифовиќ

Повеќе на Музика24...

www.revanger.com www.erguvanhaber.com www.erzurumozelders.com www.tekirdagtabldot.com www.gebzesaadet.com www.balikesiryenihaber.com www.ucanbalonmugla.com www.aymaras.com www.buyukorduhaber.com www.ambushm.com www.trabzonpostasi.com www.yalovaradyotv.com www.internetedirne.com www.duzcepark.com www.butuncanakkale.com www.ssgolfhotel.com www.ispartaradyonet.com www.tokathaberi.com www.tokathabersitesi.com www.escortlarrize.net www.sivashbr.net www.sivashaberci.com www.manisaotolastik.com www.yeniyasamgorukle.com www.alanyamado.com www.manavgatx.com