На снимањето на “Ѕвездите на Гранд” Карлеуша повторно без гаќички (Фото)

Јелена Карлеуша се појави без гаќи на снимањето на емисијата “Ѕвездите на Гранд”, а освен тоа не носеше ниту градник на себе. Оваа комбинација уште еднаш само ја потврди сексапилноста со која зрачи пејачката, а фановите имаа прилика уште еднаш да си ги исплакнат очите. За што станува збор, погледнете во продолжение.

https://www.instagram.com/p/BikXNGUF4T_/?taken-by=karleusastar

View this post on Instagram

OKURRR #badbitchesonly

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Подготви: Влад Петров

Повеќе на Музика24...