Наместо на одмор, Саша Ковачевиќ на операција во Турција

Пејачот Саша Ковачевиќ, кој е чест гостин во Македонија, деновиве открил дека во Турција не бил на одмор како што многумина претпоставуваа, туку на операција.

“Не бев на летување, убаво ќе беше да беше така, туку по трет пат ги оперирав синусите затоа што 20 и нешто години имам проблем со алергиите. Тоа беше причината зошто заминав во Турција. Го искористив периодот кога немаме настапи и можев да си дозволам да бидам отечен“, рекол Ковачевиќ за српските медиуми.

Повеќе на Музика24...

www.revanger.com www.erguvanhaber.com www.erzurumozelders.com www.tekirdagtabldot.com www.gebzesaadet.com www.balikesiryenihaber.com www.ucanbalonmugla.com www.aymaras.com www.buyukorduhaber.com www.ambushm.com www.trabzonpostasi.com www.yalovaradyotv.com www.internetedirne.com www.duzcepark.com www.butuncanakkale.com www.ssgolfhotel.com www.ispartaradyonet.com www.tokathaberi.com www.tokathabersitesi.com www.escortlarrize.net www.sivashbr.net www.sivashaberci.com www.manisaotolastik.com www.yeniyasamgorukle.com www.alanyamado.com www.manavgatx.com