Носи само танга, Карлеуша го “запали” Инстаграм

Поп-ѕвездата Јелена Карлеуша ги „сруши“ социјалните мрежи со новите фотографии, а многумина на прв поглед помислија дека таа не носи ништо на себе. Пејачката позираше топлес, а градите ги покри со раката, направена од ткаенина, носеше минијатурни танга гаќички, а целата „комбинација“ ја заврши со длабоки чизми.

Јелена го „запали“ Инстаграм со жешки фотографии, а за само неколку минути, повеќе од 50.000 луѓе ја лајкнаа нејзината фотографија, а провокативниот изглед на Карлеуша без гардероба не може да се опише со зборови, но мора да се види!

„Жено, ти сакаш да умреме?“, „Ти си бомба“, „Не е реално како изгледаш“, „Не се чувствувам добро откако го видов ова“, „Сè грми и сјае“, се дел од коментарите. Инаку, со новите фотографии таа го најави својот нов албум „Алфа“ кој нејзината публика со нетрпение го очекува.

Повеќе на Музика24...

www.revanger.com www.erguvanhaber.com www.erzurumozelders.com www.tekirdagtabldot.com www.gebzesaadet.com www.balikesiryenihaber.com www.ucanbalonmugla.com www.aymaras.com www.buyukorduhaber.com www.ambushm.com www.trabzonpostasi.com www.yalovaradyotv.com www.internetedirne.com www.duzcepark.com www.butuncanakkale.com www.ssgolfhotel.com www.ispartaradyonet.com www.tokathaberi.com www.tokathabersitesi.com www.escortlarrize.net www.sivashbr.net www.sivashaberci.com www.manisaotolastik.com www.yeniyasamgorukle.com www.alanyamado.com www.manavgatx.com