„Не сакав да имам с*екс со Поповиќ“: Позната пејачка откри шокантни детали за Саша Поповиќ

Пејачката и водителката на Весна Вукелиќ Венди вели дека директорот на „Гранд“ , Саша Поповиќ по секоја цена сакала да ја однесе во кревет, но тоа не му успеало.

„Саша Поповиќ беше луд по мене. Се заљуби кога ме виде првпат, уште на почетокот на мојата кариера. Морам да кажам дека тогаш не беше во брак со Сузана Јовановиќ. Кога од неговата лева страна ќе биде најубава пејачка, а од десна најгрдата, тој ќе ја одбереше оваа втората. Саша ги сака пејачките. Не сакав секс со него, бидејќи не сакам да бидам дел од таа група. Никако не сакав да му бидам една во низа“, вели Венди.

За потсетување, Саша Поповиќ е во брак со пејачката Сузана Јовановиќ со која има ќерка Александра.

 

Повеќе на Музика24...

Остави коментар

Вашата маил адреса нема да биде објавена.

www.revanger.com www.erguvanhaber.com www.erzurumozelders.com www.tekirdagtabldot.com www.gebzesaadet.com www.balikesiryenihaber.com www.ucanbalonmugla.com www.aymaras.com www.buyukorduhaber.com www.ambushm.com www.trabzonpostasi.com www.yalovaradyotv.com www.internetedirne.com www.duzcepark.com www.butuncanakkale.com www.ssgolfhotel.com www.ispartaradyonet.com www.tokathaberi.com www.tokathabersitesi.com www.escortlarrize.net www.sivashbr.net www.sivashaberci.com www.manisaotolastik.com www.yeniyasamgorukle.com www.alanyamado.com www.manavgatx.com