Познатата бугарска хит пејачка Преслава со најава за новата песна “Ѕвер” (Видео)

Како што неодамна на својот YouTube канал објави бугарската Hit Mix Music продукција, наскоро Кристиана заедно со познатата пејачка Преслава ќе го промовираат заедничкиот дует за најновата песна “Ѕвер”, воедно промовирајќи го и видео спотот за истата. За што поточно станува збор незнаеме, но според она што го видовме ова ќе биде уште една интересна хит песна која ќе се слуша во идниот период.

Интересно е што овој дует не е најавен од страна на Payner продукција каде Преслава веќе долги години е ексклузивец, туку е најавен од страна на друга продукција чии преокт претпоставуваме е новиот дует за песната “Ѕвер”.

Во исчекување на новата песна, погледнете го тизерот за истата.

Повеќе на Музика24...