Пријовиќ завојува со папараците

Пејачката Александра Пријовиќ се пресмета со фотографи и сниматели кои ја следеа цел ден. Тие најпрво биле паркирани пред нејзината куќа, а таа двапати повикала полиција, која двапати го легитимирала тимот „15 минути“, за на крајот да се вози до станицата Нов Белград и повторно да побара полициска помош.

Видеото, кое беше емитувано во емисијата „Папарацо Лов“, покажува како полицаец ја слуша Прија, а потоа им се приближува на фотографите, кои продолжуваат да ја следат од дома и повторно да ги легитимираат и да го пребаруваат автомобилот.

Подготви: Редакција Музика24

Повеќе на Музика24...

Остави коментар

Вашата маил адреса нема да биде објавена.

www.revanger.com www.erguvanhaber.com www.erzurumozelders.com www.tekirdagtabldot.com www.gebzesaadet.com www.balikesiryenihaber.com www.ucanbalonmugla.com www.aymaras.com www.buyukorduhaber.com www.ambushm.com www.trabzonpostasi.com www.yalovaradyotv.com www.internetedirne.com www.duzcepark.com www.butuncanakkale.com www.ssgolfhotel.com www.ispartaradyonet.com www.tokathaberi.com www.tokathabersitesi.com www.escortlarrize.net www.sivashbr.net www.sivashaberci.com www.manisaotolastik.com www.yeniyasamgorukle.com www.alanyamado.com www.manavgatx.com