Се соблече синот на Цеца (Фото)

Синот на пејачката Цеца, Вељко Ражнатовиќ објави фотографија на социјалните мрежи и ги стави во дилема неговите следбеници на социјалните мрежи. Имено станува збор за фотографија на која тој е полугол покажувајќи ги своите мускули и стомачни.

На неговото затегнато тело се гледаат и две тетоважи, додека третата му е скриена во долниот дел од препонот, а фановите се прашуваат што значење има таа. Освен тоа Вељко на фановите им откри и колку килограми има откако започна професионално да се занимава со бокс.

Повеќе на Музика24...