Северина откри со кого ја дочека новата 2021 година (Фото)

Атрактивната Северина новогодишната вечер ја минала во својот стан во Загреб во друштво на мама Ана и најблиските личности. На социјалните мрежи Северина објави интересна фотографија на која таа и нејзината мајка се облечени во идентични кошули што со воодушевување било прифатено од нејзините фанови.

„Тито и јас“, Среќен роденден мамо и на сите некоја ни е среќна старонормална Нова…, напишала Севе под фотките. Секако заедно со нив на Нова година е и синот на Северина, Александар.

Повеќе на Музика24...

www.revanger.com www.erguvanhaber.com www.erzurumozelders.com www.tekirdagtabldot.com www.gebzesaadet.com www.balikesiryenihaber.com www.ucanbalonmugla.com www.aymaras.com www.buyukorduhaber.com www.ambushm.com www.trabzonpostasi.com www.yalovaradyotv.com www.internetedirne.com www.duzcepark.com www.butuncanakkale.com www.ssgolfhotel.com www.ispartaradyonet.com www.tokathaberi.com www.tokathabersitesi.com www.escortlarrize.net www.sivashbr.net www.sivashaberci.com www.manisaotolastik.com www.yeniyasamgorukle.com www.alanyamado.com www.manavgatx.com