Северина сака да биде мајка по втор пат

Како што пишуваат балканските медиуми, познатата хрватската пејачка Северина има една голема желба а тоа е по втор пат да стане мајка. Таа во бракот со Игор Којиќ никако да добие дете па затоа целото семејство се обидува на секаков начин таа да забремени. Северина и Игор заедно со свекорот и свекрвата отидоа во еден манастир во Грција кого го посетуваат парови што имаат сличен проблем. Таа се помоли за здравје и за тоа да и се оствари најголемата желба, а тоа е мајчинството.

Повеќе на Музика24...