Тончи Хуљиќ во лудачка кошула! (Видео)

Тончи Хуљиќ во лудница! Веројатно ова би било уште еден сензационалистички наслов да не беше новиот спот на Тончи. Имено тој за целите на спотот за песната „Богу иза ногу“ се согласи да носи лудачка кошула. Одличниот композитор во новиот спот уште еднаш покажа дека знае многу добро да глуми. Тој самиот го смисли заплетот, а во своите спотови се согласува на сите видови трансформации.

Песната „Богу иза ногу“ е нов сингл од актуелниот албум на Тончи, „Инаморана“ кој беше објавен во април оваа година. Истоимениот хит, снимен во соработка со Петар Грашо, е еден од најпознатите домашни синглови со над 2 милиони прегледи на YouTube. 

Повеќе на Музика24...

www.revanger.com www.erguvanhaber.com www.erzurumozelders.com www.tekirdagtabldot.com www.gebzesaadet.com www.balikesiryenihaber.com www.ucanbalonmugla.com www.aymaras.com www.buyukorduhaber.com www.ambushm.com www.trabzonpostasi.com www.yalovaradyotv.com www.internetedirne.com www.duzcepark.com www.butuncanakkale.com www.ssgolfhotel.com www.ispartaradyonet.com www.tokathaberi.com www.tokathabersitesi.com www.escortlarrize.net www.sivashbr.net www.sivashaberci.com www.manisaotolastik.com www.yeniyasamgorukle.com www.alanyamado.com www.manavgatx.com