Во тв емисија српската пејачка Славица Чуктераш крена нога во вис (Видео)

Во едно од последните изданија на музичко-забавната емисија “Ѕвездите на Гранд-Специјал”, покрај многуте гости беше и познатата српска пејачка Славица Чуктераш. Таа во делот каде настапува со неколку свои сплет песни во еден момент ја понесе и песната и еуфоријата и крена ногата на една од масите. Како тоа изгледаше погледнете го видеото со нејзиниот настап во продолжение.

Повеќе на Музика24...

Остави коментар

Вашата маил адреса нема да биде објавена.

www.revanger.com www.erguvanhaber.com www.erzurumozelders.com www.tekirdagtabldot.com www.gebzesaadet.com www.balikesiryenihaber.com www.ucanbalonmugla.com www.aymaras.com www.buyukorduhaber.com www.ambushm.com www.trabzonpostasi.com www.yalovaradyotv.com www.internetedirne.com www.duzcepark.com www.butuncanakkale.com www.ssgolfhotel.com www.ispartaradyonet.com www.tokathaberi.com www.tokathabersitesi.com www.escortlarrize.net www.sivashbr.net www.sivashaberci.com www.manisaotolastik.com www.yeniyasamgorukle.com www.alanyamado.com www.manavgatx.com