Beyonce постираше фотографија на Инстаграм, очекува близнаци (Фото)

Светската пејачка sвезда Beyonce објави фотографија на Instagram, со која најави дека таа и нејзиниот сопруг Jay Z очекуваат бебе, односно близнаци. Beyonce и Jay Z имаат едно девојче Blue Ivy. Под фотографијата на која го држи трудничкиот стомак со тул на главата и во долен веш, со цвеќе во заднина, музичката дива напиша:

“Би сакала со вас да ја поделам мојата љубов и среќа. Благословени сме со близнаци”.

Подготви: Марија Поповска

Повеќе на Музика24...