Сузана Спасовска сака да се врати во детството (Фото)

Сузана Спасовска често на својот Фејсбук профил споделува моменти од нејзиниот приватен живот. Овој пат таа одлучи да сподели како го минува слободното време. Очигледно кај пејачката се разбудила носталгија по детските денови, па одлучила да се лула на лулашка. Овој момент Сузана го овековечи со фотографија која ја сподели на Фејсбук. Погледнете за што станува збор:

Душата си посакува да си се вратиш во детството…понекогаш 🙂

Gepostet von Сузана Спасовска am Freitag, 25. Mai 2018

Подготви: Редакција Музика24

Повеќе на Музика24...