Магазин

Чоколадната Викторија Лоба (Фото)

Кој вели дека секојдневните тренинзи, посебниот начин на исхрана и живот не се од корист? Викторија Лоба докажа дека тоа и не е така, како што многумина од вас велат. Таа пред само неколку часа постираше фотографија на својот Инстаграм каде оние што ја следат едноставно уживаа во убавината, летото, морето… а богами и во она какво тело има оваа преубава македонска поп пејачка.

Viktorija Loba_plazaПодготви: Марија Поповска

Можеби ќе ве интересира: