Магазин

Елена Ристеска со шлиц како J.Lo

Елена Ристевска на својот фејсбук профил постираше фотографија каде својот сексипил го има прикажано до максимум. Ристевска во црн фустан се појавила на манифестацијата “Автомобил на годината” каде позирала како Анџелина Џоли и Џеј Ло.Шлицот на Анџелина Џоли и Џенифер Лопез

Можеби ќе ве интересира: