Магазин

Хали Бери во врска со музичар (Фото)

Како што пишуваат светските медиуми, познатата актерка Хали Бери потврди дека има нов маж во нејзиниот живот. Таа неодамна споделила фотографија на Инстаграм на која позира во маица со името на пејачот Ван Хант. “Сега знаете”, напишала таа покрај фотографијата додавајќи емотикони со црно срце и стопало. Стапалото се чини е повикување на фотографијата што ја објави во јули, а на која што нејзините нозе се испреплетени со неименуван маж.

https://www.instagram.com/p/CFP6uTmpL-y/?utm_source=ig_embed

Таа објави слична фотографија во август кога го прослави својот роденден. Педесетгодишниот пејач сподели нејзина фотографија, а тој претходно објави видео од жена како го бакнува по вратот, а сега на сите им е јасно која била таа.

https://www.instagram.com/p/CD9VLxqj66V/?utm_source=ig_embed

Инаку, Бери досега била мажена три пати. Прво се омажи за бејзбол играчот Дејвид Џастис, потоа за пејачот и актер Ерик Бенет и на крај за францускиот актер Оливие Мартинез со кого го има 6-годишниот син Мејс. Таа ја има и 12-годишната ќерка Нахла Ариел со поранешниот партнер Габриел Обри.

Можеби ќе ве интересира: