Магазин

Хрватска шминкерка се трансформира во Тоше Проески

Марина Мамиќ од Хрватска не престанува да ја воодушевува јавноста со своите неверојатни трансформации. Таа својата последна трансформација му ја посветила на својот омилен пејач, Тоше Проески, како и на негови фанови. Според нејзините зборови, таа уживала во промената, исто како што ужива во слушањето на музиката на македонскиот пејач. Погледнете го видеото. Од нас има големо браво, а дали вас ви се допадна?

Можеби ќе ве интересира: