Магазин

Мараја Кери ги праша своите фанови: Што да облечам (Фото)

Мараја Кери на својот Инстаграм профил објави фотографии во секси чипкаст градник со кои ги воодушеви своите фанови.

Mariah Carey_sto da oblecam“Што да облечам?”, се запраша пејачката, а 30.000 воодушевени фанови и ја лајкнаа фотографијата. Не и требаше долго да објави уште една, а потоа и видео на кое и ѕиркаат и гаќите. Мараја покрај своите облини, се пофали суптилно и со огромниот прстен кој и го подари милијардерот Џејмс Пакер за кој планира да се омажи после разводот од раперот Ник Канон.

Mariah Carey

Подготви: Редакција на Музика24

Можеби ќе ве интересира: