Магазин

Марија Шерифовиќ има чудно хоби!?

Поп пеачката Марија Шерифовиќ се пофали на својот твитер профил со нова интересна играчка. Како што може да видите се работи за нож, победничката на Евросонг 2007-ма со фотографија покажала дека секогаш крај себе има оружје за самоодбрана… “Нова играчка! Вибер”, искоментирала Шерифовиќ.

Подготви: Редакција на Музика24

Можеби ќе ве интересира: