Магазин

Марко Слаткаристика заврши во болница (Фото)

Познатиот рапер Марко Слаткаристика на својот фејсбук профил објави несекојдневна фотографија од болница после успешниот хируршки зафат на десното рамо.

OPERACIAСепак старите велат: “Секое зло за добро”, па и овој пат Марко се чувствува подобро и наскоро се очекува да излезе од болница и да продолжи со агендата настапи која е договорена за овој период.

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: