Магазин

Новогодишно расположена, Лила Филиповска се соблече покрај елката (Фото)

Празници се ближат, а и со тоа секојдневната еуфорија за дочекот на Новата година се повеќе и повеќе расте. И оваа година, познатата македонска водителка на квизот “Се или нешто”, новогодишно ги изненади своите фанови и уште еднаш покажа дека кај неа новогодишната атмосфера е одамна присутна.

Фотографирана во долна облека, покрај новогодишната елка таа на сите ни покажа дека сеуште одлично изгледа и дека нема проблем со килограмите, а воедно, им одржа една мала бесплатна лекција на сите оние кои себеси се нарекуваат инфлуенсерки како и на кој начин треба да се фотографираат во периодов кој следи и е пред нас.

Браво за Лила!

Можеби ќе ве интересира:

Се вчитува....