Магазин

Охрид како Ибица – гола DJ-ка настапи на плажа (Фото)

Интернет порталот Охрид1 пишува дека на базенот од плажата Парк Голден Бич во Охрид, вечерва DJ Milana од Украина, која настапувала на оваа плажа, настапила сосема гола. Благодарение на Охрид1 и Стојан Стојановски – 2s, музичкиот портал Музика24 ви ги пренесува овие ексклузивни фотографии од настапот на голата DJ-ка.

Ohrid_gola dj-ka Ohrid_gola dj-ka Ohrid_gola dj-ka Ohrid_gola dj-kaПодготви: Синиша Новевски

Фото: Стојан Стојановски – 2S

Можеби ќе ве интересира: