Магазин

СРАМ! Бугарската пеачка Преслава украде песна од Гавазова

Muzika24
Песната на нашата позната фолкерка Сузана Гавазова “Пијана и заљубена”, може да се слушне и...
Магазин

Слушнете ја “Боже чувај ја од зло” отпеана на интересен начин (Видео)

Muzika24
Симпатично, интересно, убаво… едноставно секоја чест. Шестимина млади музичари од соседна Бугарија наречени “Voiceland” во...