Магазин

Пејачката Шакира се одмора на село

Една од најпопуларните светски музички ѕвезди, убавата колумбијка Шакира објави интересна фотка на социјалните мрежи. Сопругата на фудбалскиот ас на Парселона Пике, Шакира покажа како ужива во покосеното сено и во подготвените природни бали сено. Под фотката среќната Шакира напиша:

Shakira_na seloКратко и јасно! Село.

Подготви: Редакција на Музика24

Можеби ќе ве интересира: