Магазин

Погледнете која македонска поп пејачка ужива на италијанските плажи (Фото)

Познатата македонска поп пејачка Кристина Арнаудова заедно со својот сопруг Александар и синчето Максим уживаат на одмор во Италија. Со нив на одмор се и нивните пријатели семејството Миркуловски со кои веруваме поминуваат преубави опуштени денови. Галиполи е местото каде Арнаудова заедно со своите најблиски се одмара и ужива на италијанските плажи. Дали тоа е така проценете и сами. Им посакуваме убав заслужен одмор и секако враќајте ни се побргу 🙂

Kristina Arnaudova_odmor1Подготви: Синиша Новевски

Можеби ќе ве интересира: