Магазин

Погледнете што доби Тања Савиќ од својот најголем фан (Фото)

Познатата српска фолк пејачка Тања Савиќ неодамна на својот facebook профил се пофали на сите свои обожаватели дека добила најубав подарок досега од еден свој фан. Таа во моментов преживува голема семејна драма, но тоа не е причина за момент да не се израдува на досега за неа најубавиот подарок од своите фанови.

Tanja Savic“101 роза од мојот најголем фан Бане”, напишала Тања покрај поставената фотографија на својот facebook профил.

Подготви: Влад Петров

Можеби ќе ве интересира: