Магазин

Сања Лефкова го изговори судбоносното “ДА” (Фото)

Македонската поп пејачка Сања Лефкова пред неколку минути на својот фејсбук профил ги изненади своите пријатели со романтични фотографии заедно со нејзиното момче од Скопје. Целата причина е токму запросувањето кое се случи во нејзиниот дом која ни самата незнаеше за што точно станува збор, сепак на крајот се заврши среќно. Иако ја нема долг период во јавноста, таа е среќно заљубена и конечно на нејзина радост ќе го дочека моментот да се најде пред олтар.

Во продолжение ви приложуваме фотографии од запросувањето кои ни ги испрати токму пејачката.
SANJA 1
SANJA 2jpgПодготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: