Магазин

Точно на полноќ: Изненадување за Сека Алексиќ (Фото)

Пред точно 16 часа се случи најубавото изненадување кое и го приреди сопругот на познатата балканска фолк ѕвезда Сека Алексиќ каде ни таа неможеше да замисли поубав подарок. Поводот е повеќе од јасен, а тоа е роденденот кој полни точно 33 години, со што го одбележа за некој не толку скромен начин како што може да се види и од самата фотографија.

Воедно станува збор за скап подарок кој е од срце подарен од нејзиниот сопруг, но тука како и секогаш беа нејзините верни фанови кој и приредија подарок кој таа ќе го памети, доказ е и благодарноста која јавно се заблагодари за честитките и поддршката која неизмерно и ја пружаат.
SEKA 1

Подготви: Редакција Музика24

Можеби ќе ве интересира: